UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szczypiorniści Wójcika rozegrali słabe zawody, wyraźnie ustępowali szybkościowo Ostrowi. Ostatnie 10 minut meczu to wyrównana walka, szkoda że tak późno. Strata punktowa była zbyt duża. Poczynaniom obu drużyn przyglądali się reprezentanci Polski bracia Lijewscy. Na grę Wójcika wpłynął prawdopodobnie układ tabeli gwarantujący 5 miejsce mimo porażki, a Ostrowia walczyła o utrzymanie w I lidze. Szkoda, taka postawa nie przysporzy kibiców drużynie, a ci wierni, którzy przychodzą na mecze mogą również zrezygnować.

kibic Wójcika Techtrans