UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do goscia, ktory trzyma mikrofon - czy tak trudno jest zrobic normalny wywiad i poprosic. albo postawic jakiegos ciecia zeby trzymal te cholerne drzwi, bo to juz kolejny raz, ktos trzepie tymi drzwiami, ze nie slychac o czym mowi pytany. I jeszcze jedno kolego, jak juz robisz ten wywiad, to choc troche sie zainteresuj co puszczasz na ten portel i sam posluchaj co zes wyprodukowal, i nastepnym razem unikniesz takiej lipy dziennikarskij jaka uprawiasz do tej pory. nie mniej zycze powodzenia w pracy, bo zdaje sobie sprawe ze latwiej jest krytykowac, niz samemu cos zrobic. .. .. zycze powodzenia i dobrej jakosci fonicznej.