UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo! Bądźmy jednak realistami. I cóż z tego że OE awansuje do I ligi? Jaki mamy stadion? Jakie zaplecze? Jaki budżet? Nie mamy nawet śmiesznego zegara. A trener z licencja na I ligę? Cieszę się z liderowania a martwi mnie fakt przyszłości. Panowie Konuńczuk i Majkowski co dalej? Ale tak serio bez ściemy.
elb