UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jest szansa na awans ale do konca zostalo 10 kolejek a nawet jesli im sie uda to i tak nie zobaczymy olimpii w 1 lidze bo watpie ze dostane licencje na gre. Mysle obiektywnie bo nasz stadion to smiech.

krejzol