UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Popieram wariant V, proponuję także ograniczenie ruchu pojazdów osób niezamieszkałych na Starym Mieście w sezonie turystycznym od maja do końca września. Takie rozwiązanie od lat sprawdza się w Olsztynie. W zamian za to widzę możliwośc uruchomienia linii komunikacji miejskiej obsługiwanej przez minibusy albo mniejsze modele autobusów która przebiegałaby przez Stare Miasto i posiadała tu kilka przystanków w kluczowych miejscach typu: podzamcze-muzeum, katedra św Mikołaja, terminale żeglugi itp.
Bez Ściem, proszę