UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Popieram wariant V, proponuję także ograniczenie ruchu pojazdów osób niezamieszkałych na Starym Mieście w sezonie turystycznym od maja do końca września. Takie rozwiązanie od lat sprawdza się w Olsztynie. W zamian za to widzę możliwośc uruchomienia linii komunikacji miejskiej obsługiwanej przez minibusy albo mniejsze modele autobusów która przebiegałaby przez Stare Miasto i posiadała tu kilka przystanków w kluczowych miejscach typu: podzamcze-muzeum, katedra św Mikołaja, terminale żeglugi itp.

Bez Ściem, proszę