UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pytanko do Aborygena. Czy jest możliwe że w odbudowanej w dużym stopniu za unijne pieniądze elbląskiej "starówce" zostanie wprowadzona ZONA na wzór radzieckiego Bałtyjska? (młodym rozkminię - w Bałtyjsku można było wjechać na podstawie przepustki wydanej przez gubernatora obwodu a kto nie miał i wjechał ten pod sąd wojenny i do kopalni uranu)
Hero