UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko idiota lub wyborca PO-PiSu wpuściłby ruch samochodowy na Starówkę, żaden cywilizowany kraj czy miasto sobie na taką hucpę nie pozwala, ale w proletariackim Elblągu można wszystko - banda debili.

PO-PiSy to zwisy