UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Ręce opadają, jak czytam te wszystkie komentarze, które jak już kiedyś wspominałem, wypisują ludzie, którym dostęp do internetu zrobił z resztek mózgu totalną sieczkę - myślą, że jak już mają dostęp do sieci, będą rządzić, władać, zmieniać i komentować. .. otóż nie! Prawda jest taka, że Starówka właśnie dzięki temu, że jest zablokowana, wygląda jak wygląda. Auta zaparkowane jakkolwiek na kawałku ulicy Stary Rynek i dalej na ulicy Kowalskiej, cały chodnik na Rybackiej pomimo zakazu - zastawiony. Garbary - zastawiona, Wieżowa, zastawiona - a to wszystko dlatego, że miejsca wjazdowe/parkingowe ograniczają te durne słupki. Co komu przeszkadza, że w tygodniu na Starówce będą stały/jeździły samochody? (oczywiście w granicach rozsądku, a nie wszędzie) W końcu jest tam mnóstwo firm, do których zarówno pracownicy jak i klienci jakoś muszą dotrzeć, musi być dowieziony towar itd. itd. Ponadto czy wszyscy ci, którzy są za zamknięciem całkowitym Starówki spacerują po niej dzień w dzień przez cały tydzień? A może tak - wychodzą ze swoim pupilkiem, który załatwia potrzeby fizjologiczne na środku deptaka - i może o to jest walka - żeby samochody nie zajmowały miejsca pieskom?!
Pracujący na starówce