UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ręce opadają, jak czytam te wszystkie komentarze, które jak już kiedyś wspominałem, wypisują ludzie, którym dostęp do internetu zrobił z resztek mózgu totalną sieczkę - myślą, że jak już mają dostęp do sieci, będą rządzić, władać, zmieniać i komentować. .. otóż nie! Prawda jest taka, że Starówka właśnie dzięki temu, że jest zablokowana, wygląda jak wygląda. Auta zaparkowane jakkolwiek na kawałku ulicy Stary Rynek i dalej na ulicy Kowalskiej, cały chodnik na Rybackiej pomimo zakazu - zastawiony. Garbary - zastawiona, Wieżowa, zastawiona - a to wszystko dlatego, że miejsca wjazdowe/parkingowe ograniczają te durne słupki. Co komu przeszkadza, że w tygodniu na Starówce będą stały/jeździły samochody? (oczywiście w granicach rozsądku, a nie wszędzie) W końcu jest tam mnóstwo firm, do których zarówno pracownicy jak i klienci jakoś muszą dotrzeć, musi być dowieziony towar itd. itd. Ponadto czy wszyscy ci, którzy są za zamknięciem całkowitym Starówki spacerują po niej dzień w dzień przez cały tydzień? A może tak - wychodzą ze swoim pupilkiem, który załatwia potrzeby fizjologiczne na środku deptaka - i może o to jest walka - żeby samochody nie zajmowały miejsca pieskom?!

Pracujący na starówce