UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokładnie jest tak jak pisze Hero, po za tym oprócz życia nocnego w dzień starówka jest martwa, słupki i podobne działania utrudniające ruch spowodowały ucieczkę handlu, teraz starówka to jedno wielkie biuro nieruchomości - wszędzie tylko "sprzedam" lub "wynajmę". Jak najprędzej przywrócić ruch na Starym Rynku!!! (oczywiście kontrolowany)

zzzz