UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Generalnie ruch samochodów na Starym Miescie jest niewielki, całkiem niewielki i to nie ruch samochodowy jest problemem tylko brak miejsc do parkowania dla mieszkańców, osób zatrudnionych, interesantów i turystów.

Hero