UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Przeraża mnie demokratyczne podejmowanie decyzji w sprawach w których decyzje powinni podejmowac specjaliści i to bezstronni specjaliści nie bedący np lobbystami firm produkującej znaki drogowe i inne twory. Przerażają mnie również propozycje dyskutantów ograniczające sie jedynie do wydania zakazów i rygorystycznego przestrzegania zakazów z całą mocą Straży Miejskiej (dla nieprzestrzegających najlepiej "kula w łeb")Rozsądne rozwiazanie wydaje się być bardzo proste, wystarczy zrobić na Starym Miescie odpowiednia liczbe miejsc postojowych wykorzystując niezabudowane kwartały jako parkingi tymczasowe z ubitego żwiru. W miare powstawania kolejnych budynków tymczasowe parkingi bedą przenoszone coraz bardziej na obrzeża zabudowy. Ekipa prezydenta Słoniny popelniła w tym temacie kilka błedów: niepotrzebne kosztowne słupki, parking pomiedzy Starówka a ul. Rycerską zrobiono za mały-nie wykorzystuje istniejącej powierzchni i niedokończony dziwny twór pomiedzy katedrą a rzeką Elbląg nie mający żadnych rzeczywistych ani mentalnych użytkowników który nalezy jak najszybciej przekształcić na tymczasowy parking przyjmujący również autokary. W miare rozbudowy miejsca parkingowe bedą uciekać na Wyspę Spichrzów bo przecież nie budujemy mostów tylko po to zeby ładnie wyglądały na zdjeciach pozawieszanych na korytarzu Urzedu miasta przed gabinetami Prezydentów.
Hero