UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja tez jestem mieszkańcem starówki i wiem gdzie mieszkam i gdzie kupiłem mieszkanie. Ruch jest i to co sie dzieje w godzinach pracy jest normalne. Mam nadzieje ze bedzie wiecej ludzi spacerowało. Uregulowac ruch samochodów. Wariant V.

fin