UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
rok po zdemontowaniu słupków będą stawiać nowe. .. ale może tym razem postawią takie które na czas imprez będzie można demontować, a nie ucinać kątówką :P (lub będą się np same chowały). .. DRAMAT wszędzie na świecie władze miast zamykają całe dzielnice dla ruchu samochodów osobowych - tylko w Elblągu jest na odwrót :( może tak jeszcze kino samochodowe na modłę amerykańską w miejscu galerii El :P
opty(k)mista