UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
też jestem za jak największym zakazem ruchu samochodowego na starówce. Nigdy nie przyjdę tu z dziećmi żeby slalomem omijać samochody. Powinno się zrobić z tym porządek raz na zawsze. Zakaz ruchu nie powinien dotyczyć tylko mieszkańców i dostawy do punktów handlowych i usługowych. Prezydencie Lewandowski proszę posłuchać głosy mieszkańców
krzyskiek