UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

też jestem za jak największym zakazem ruchu samochodowego na starówce. Nigdy nie przyjdę tu z dziećmi żeby slalomem omijać samochody. Powinno się zrobić z tym porządek raz na zawsze. Zakaz ruchu nie powinien dotyczyć tylko mieszkańców i dostawy do punktów handlowych i usługowych. Prezydencie Lewandowski proszę posłuchać głosy mieszkańców

krzyskiek