UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to są warianty dla krajów cywilizowanych(w tym kierowców), tu to nie przejdzie, pozabijają się debile na skrzyżowaniach równorzędnych, piesi staną się celem samym w sobie, kto będzie przestrzegał zakazu parkowania(wiocha w niedzielę wjedzie pod sam ołtarz główny KŚw. M, niech już zostanie jak jest, bo może być tylko gorzej, a wariancie VI-puścić ruch samochodowy Śćieżką Kościelną. ..

sum