UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak trudno być optymistą ten tylko wie kto kibicuje Startowi. W tym przypadku zastanawiam się czy ekipa z Piotrkowa będzie do ogrania ale raczej nie. Dlatego optymalne miejsce to ósme i nic więcej tylko dlaczego przed ligą i podczas padały tak optymistyczne deklaracje. Coś się zatarło i trzeba to bardzo szybko naprawić bo zastanawiam się czy jest sens na utrzymywanie czegoś co jest mocno przeciętne.
Wiesiek.