UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trochę inny temat. Brak kultury tego środowiska jest bardzo wyraźny. Dzisiaj jest rocznica ogromnej katastrofy dla każdego Polaka. Można było uczcić ją chwilą ciszy. Ale aby o tym pomyśleć, trzeba odrobiny patriotyzmu. Na meczu był także poseł, . .. .. Żal.

EEEE