UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadzam się z Realistką 123 i ją popieram. Mistrzostwo Polski juniorek a gra w dorosłej przecież I lidze to znaczna różnica. Krytyka dziewcząt i trenerki nie na miejscu, bo nie jest twórcza. Powoływanie się na trenera Ringwelskiego nie ma sensu, bo to już przeszłość. Mam nadzieję, że dziewczyny obronią I ligę. Dajcie spokój tej młodej drużynie, bo kto wie co zarząd klubu nowego wymyśli. Pewnie znowu stwierdzi, że sezon w superlidze był udany, tylko troszkę nie wyszło i nie ma medalu. A młode niech się martwią.