UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Osoby które piszą o imprezach dziewcząt z tej drużyny coś dużo o tym wiedzą. .. Jeśli bawicie się z nimi to chyba wy też imprezujecie co nie miara więc jakim prawem oceniacie ich postępowanie skoro nie jesteście lepsi?? A jeśli nie bawicie się z nimi to skąd wiecie?? Może przestańcie zganiać winę na wszystko co je otacza a zrozumcie że te dziewczyny dopiero profesjonalizmu się uczą i same bez wzmocnień a właściwie w dużym osłabieniu przeszły z juniorek do I ligi. Ostatni mecz widziałam i uważam że starają się mocno ale brak im ogrania i dojrzałości co było widać w końcówce meczu. Kontakt z nowym trenerem jest trudny tym bardziej że te dziewczęta w swoim życiu miały tylko trenera Ringwelskiego. Zmiany są konieczne żeby się rozwijać a trenerka chociaż młoda stara się i to bardzo, co widać. Liczyliście na to że przejdą do pierwszej ligi i od razu ją wygrają?? Proszę was trochę realizmu. .. Tu potrzeba wzmocnień i czasu a jeszcze nie raz nas zaskoczą wyniki. .. Wspierajmy je to im pomoże.
Realistka123