UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Śmieszna jest dla mnie wypowiedź trenerki, która jest tu zamieszczona. To nie był dobry mecz. .Owszem dziewczyny walczyły ale łącznie może z 10 min ? a mecz niestety trwa 60 min i walczyć trzeba przez cały ten czas. Szkoda słów. ..

niestety