UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
NARESZCIE przestaną się bujać wagony Tylko kiedy zostaną zamontowane chwilowe światła dla skrętu tramwaju w Ul pocztową z Królewieckiej i Placu Słowiańskiego. Kiedy wreszcie przystanki będą wygodne do wsiadania i wysiadania- Wysokość. Ci co piszą że wszyscy mają samochody z czasem zmienią zdanie bo miasto się zakorkuje a tramwaj zawsze dojedzie. Pora by tory wydłużyć by powstały inne linie tramwajowe. Kiedy nowe pojazdy tramwajowe.