UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Od nie dawna stosuje sie gumowe maty amortyzujące na łukach i przejazdach drogowych, montowane pod szynami(Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław, Warszawa, Łódź, Katowice). Te maty wyciszają torowisko i zgrzyt na łukach, a na przejazdach drogowych amortyzują drgania podczas przejazdu autem przez taki przejazd. Czemu TE nie stosuje w Elblągu sprawdzonych technologii, tylko płyty z odzysku?Te płyty to pamiątka, odpady z budownictwa wielkiej płyty w PRL. A i po polbruku gładko i cicho sie jedzie tramwajem-Bydgoszcz.
kierowca bimbaja w Krakowie