UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
O tramwajach niskopodłogowych (osoby niepełnosprawne, matki z wózkiem) ani widu ani słychu na grunwaldzkiej. I to już ładnych parę lat. To jest dopiero dziwne. A tu przecież PWSZ, Dworce, Agencja Pracy, Giełda. .. no i linia "2" więc chociażby Wojewódzki Szpital Zespolony na Królewieckiej. Słabiutko Tramwaje Elbląskie, słabiuuuuutko. ..
otwartyna(nie)pełnosprawnych