UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co się stało z cyklem programów "NIEDZIELNE SPOTKANIA ", prowadzonym przez ks. Kilanowskiego w Telewizji Elbląskiej ?Czyżby nie był ten program już potrzebny ?A tak ciekawie ksiądz opowiadał o Elblągu i okolicach Ostatni program był wyemitowany chyba w styczniu 2011r i co, nie podoba się VECTRZE, czy był nie wygodny ?
TELEWIZOR