UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe, czy tą studnie którą widzimy na fotce uda się kiedyś odtworzyć. Mamy odlewnie w mieście. Nawet jedna znana firma odgrażała się, że zrobi odlew tylko czeka na dokumentacje. Obietnica ta padła przy okazji odsłonięcia pomnika piekarczyka. Lata lecą i nic Może ktoś ambitny zostawi po sobie coś dla potomnych. Zgadzamy się na to by była tam duża tablica z informacją wykonawcy i sponsora, nawet z jego podobizną przy której będą w podziękowaniu składane kwiaty.