UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe, czy tą studnie którą widzimy na fotce uda się kiedyś odtworzyć. Mamy odlewnie w mieście. Nawet jedna znana firma odgrażała się, że zrobi odlew tylko czeka na dokumentacje. Obietnica ta padła przy okazji odsłonięcia pomnika piekarczyka. Lata lecą i nic Może ktoś ambitny zostawi po sobie coś dla potomnych. Zgadzamy się na to by była tam duża tablica z informacją wykonawcy i sponsora, nawet z jego podobizną przy której będą w podziękowaniu składane kwiaty.