UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kurcze. .. nie jestem kibolem, ale moglibyście kibicować zarówno concordi jak i olimpi. .. przecież jeżeli conca by awansowała to zawsze zwiększy się poziom sportu w naszym mieście. .. Jak by nie patrzeć cocna też dzieci trenuję, które później często przechodzą do olimpii. Więc dajcie sobie na luz i dopingujcie wszystkie elbląskie kluby !

;p;p;p