UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Londyn nie jest tu dobrym argumentem (by the way: nawet tam ARCHITEKT jest przez CH), zaś- przyznacie -od ŁODZI nasze miasto jest trochę jednak ładniejsze. Co do tego konkretnego przypadku- chodziło pewnie o nawiązanie do przedwojennej architektury tej dzielnicy: Oboźna- Bałuckiego. Może się podobać lub nie, zaś sam fakt, że budzi kontrowersje jest OK.

PIOAN