UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzisiaj to brakuje kasy, nie mieszkań. Mieszkania są po Mieszkańcach naszego pięknego, a jednocześnie bardzo zaniedbanego przez władze miejskie Elbląga- Mieszkańców uciekających za granicę za godnym życiem.

Wredny