UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Załączone zdjęcie ówczesnego Elbąga skłania do jedynej refleksji: nie było komputerów ale w dawnych architektach była wizja pieknego otoczenia, która obecnie nie znajduje potwierdzenia w żadnym miejscu Elbląga. Dlaczego nikt nie tworzy tzw. klimatu, który mają szczątki zachowanej architektury ???