UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ta a teraz wez oblej kogos woda zaraz dzwonia na policje i mandat chore w tym dniu nie powinni reagowac policjanty to w brew zwyczajowi a ci co sie boja byc oblani niech nie wychodza z domu i nie dzwonia na policje buractwo psujecie zwyczaj