UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

krytykujemy takśiarzy emerytów i ręcistów- zapytajmy ich dlaczego to czynią na stare lata odpowiedz jest na pewno jedna z dobrobytu, którego stworzyli styropianowcy. gdyby emerytury lub ręciny wystarczyło na dostatnie życie to by na pewno nie marzli oczekując na pasażera

MIESZKANIEC ELBLĄGA