UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
malkontentom i marudom nigdy nie dogodzisz. .przecież oni dopiero sie uczą. .. .a zawsze odzywają sie ci najbardziej perfekcyjni :) poza tym gdzie tu dobre restauraje i lokale? jest jak jest wiec życie pokazuje, że nie wszystko złoto co się swieci. .. a młodzież sie uczy i chwała im za to. .wygrał Elbląg, gratulacje. .. a narzekac to każdy potrafi
bywalec mlecznych barów