UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale wiocha. To nakrycie stołu to jakaś jadłodajnia. Ten obrus bez tej "wiochatej serwetki i wazonu z wiechciem kwiatów by wystarczył. Do homara i kawioru koszyk z pieczywem ochyda. No i ta dekoracja ścienna. Estetyki uczymy w detalu, a tak, to jest co jest w tej elbląskiej gastronomii. Takie miasto a brak kawiarni z dobrą kawą. Do zowniki bez homologacji, nalewaki i filiżanki zimne. Napar przepuszczony przez maszynę i tak wychodzi lura. Tego ich uczcie.