UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

GRATULACJE!! Jesteście wyjątkowe. .. wszystkie razem i każda z osobna. .. zrobiłyście dzisiaj coś cudownego i widać było że nie tylko chcecie wygrać ale przede wszystkim wierzycie w to że potraficie wygrać. są minuty lepsze i gorsze ale zwycięzców się nie ocenia. bardzo cieszy powrót Hani Strzałkowskiej, a to co zrobiła Agnieszka Wolska w 28 minucie. .. :) ŁAŁ!!! powodzenia w Koszalinie:). ja wiem że dacie radę:)!!!