UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam nadzieje, że ani kursantce ani instruktorowi nic się nie stało. Jeśli to OSK Kujawa, to bardzo szkoda, sama do niego chodziłam i miło to wspominam. Oby pani nie miała urazu do jazdy po takim wydarzeniu. A kierowcą BMW jest pewnie jakiś dzieciak z kupionym prawkiem. Szkoda słow.

szkoda Elki