UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polecam publikację w dzisiejszym "Dzienniku Elbląskim". Jest to jedna z niewielu okazji żeby zobaczyć w fotoreportażu zdjęciowym ludzi skazanych na bluesa. Szkoda, że obiektyw nie ujął zdecydowanie większej liczby skazanych. Jeszcze słowo do Macieja Balcara. Macieju !!! Maćku drogi !!! nie idź tą drogą, nie twierdź publicznie, że dawno zmierzyłeś się z legendą Ryśka, chyba że boga w sercu nie masz. A słowotwórstwo Państwa Redaktorstwa w postaci "Dla wielu osób Dżem nadal kojarzy się głównie z Ryszardem Riedlem, chociaż od 10 lat wokalistą zespołu jest Maciej Balcar" z pewnikiem przejdą do prawdziwej historii Dżemu. O tempora o mores !!! Chciałoby się zawołać.

baal6666