UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie był koncert starego Dżemu, a nowego. Kto chce wspominać Ryśka musi odtworzyć sobie muzę z płyty. Ryśka nie da się, ,podrobić". Maciej Balcar jest jednak ŚWIETNY w swojej roli i chwała mu za to ! Dżem ma dobre nowe kawałki i można ich akceptować lub nie. A co do naszej publiki i klimatu w hali CSBiB to bez komentarza. Posiedzieć to można w domu. Heja !
jamess