UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Koncert pierwsza klasa a ci co piszą negatywnie to powinni iść na koncert dody. Dzem to nie tylko muzyka ale także styl życia. Ja nie widziałem rzekomego braku szacunku. Zagrali świetny koncert a Maciej Balcer zachowywał się bardzo normalnie i nie udawał wielkiej gwiazdy. Wielkie uznanie dla nich :)
HydrO