UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bisy byly wpisane w senariusz koncertu gdyby nie one to mysle ze nikt by nie wiedzial co to jest zespol Dzem jesli chodzi zas o wokaliste zespolu to kapletny brak szacunku dla publicznosci odwracanie sie ciagle tylem i opuszczanie wrecz sceny Rysiek sie w grobie przewracal