UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
SKAKANKA to co piszesz do tej drugiej skakanki to jakiś dół. Tamta pani pisze z zachwytem o Elblągu, że fajnie kiedyś było i że by chciała się przenieść do tamtych czasów choć na chwilkę, a Ty piszesz jakieś ni kij ni w ryj opowieści o czarnych czasach 21 wieku. Jak jej dzieci dorosną to będą czytać o tych czasach i o tamtych, gorzej będą się nawet uczyć o nich w szkołach, o wojnach i innych okropieństwach. Więc twoja odpowiedź na komentarz tej drugiej pani mija się z celem jej wypowiedzi.
michałprychał