UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kurczę, uwielbiam czytać takie stare artykuły :) fajnie tak się dowiedzieć, co się kiedyś działo w naszym mieście. Ile bym dała za to, żeby cofnąć się do tych czasów i trochę pobyć tak w Elblągu :)

AnkaSkakanka