UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uroczystości, gale odbywają się w instytucjach kultury, których organizatorem jest Prezydent Elbląga, tak jak we wszystkich innych miastach w Polsce. Ogół zadań, które realizuje Biblioteka Elbląska, to dzisiaj norma - tak funkcjonują inne, dobre biblioteki w naszym kraju. Radzę wejść na stronę Ministerstwa Kultury i poczytać jak dzisiaj mają wyglądać biblioteki! Jeżeli osoba, która to pisze pracuje w bibliotece, to dla swojego dobra proponuję znaleźć inne zajęcie! Jest to bełkot i należy szybko coś z sobą zrobić, może wizyta u lekarza?!
KulturalnyPlus