UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy Biblioteka Elblaska, staje się teraz Wydziałem Kultury Miasta Elbląga (bo Domem Kultury jest juz od dawna). Jest właściwie wszystkim tylko nie Biblioteką, taką jaką pamietam i jaka powinna być tak szacowna instytucja. Są Salony Polityki, Ogrody i wszelkiej "maści" dyskusje (wmawia się nam, że ważni i mniej ważni goście tak kochają Elbląg, że nie pobierają honorariów - czytaj przyjeżdzają za "friko" -akurat!!!!!. A teraz wyniki nagró artystycznych ogłasza się w Bibliotece. Czy Urząd Miasta i Pani Rzecznik nie widzą tego "absurdu"?