UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Klich to najlepszy minister ostatniego20-lecia. Przykręcił śrubę tej pseudo armii i zaczął się krzyk. 70% żołnierzy nadaje się jedynie do sprzątania liści i malowania trawy. To co są warci widzieliśmy w Iraku i widzimy w Afganistanie. Szkoda tych ludzi bo przy takim wyszkoleniu i mentalności służą jako mięso armatnie. A było jeszcze gorzej. I nie jest to wina Klicha tylko tego zatęchłego środowiska, które przewietrza. Prawda jest taka, że kto nie miał pomysłu na życie zostawał w wojsku. Aby do emerytury.
andres