UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wojsko tak ale kontrakty. Podpisujesz dowolny kontrakt na zawodowego żołnierza np. na 25 lat, dostajesz w tym czasie wszystko łącznie z dobrą pensja i ubezpieczeniem. Po 25 latach dostajesz końcową dobrą odprawę, wysokość uzależniona od długości kontraktu, stopnia i dalej bujasz się sam.