UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

chcą zmian emerytalnych a sami w tym roku wyślą kilkudziesięciu podoficerów na emerytury bo niema dlanich etatów to jest Mądre wykasujmy tych panów pułkowników i generałów co blkują miejsca młodym a nie służą po 30 i więcej lat a odchodząc zgarniaja kase za niewykorzystane urlopy.

................