UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

poco on tu przyleciał jak śmiał stanąć na trybunie i patrzeć na żołnierzy tej dywizji, jak mógł patrzyć na żołnierzy 13 pplot których likwiduje kpina z ludzi, poco chwali niewypałem"NSR" to na ich korzyść zabiera się etaty obecnie służącym żołnierzom PARODIA

gfvgvvb