UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
poco on tu przyleciał jak śmiał stanąć na trybunie i patrzeć na żołnierzy tej dywizji, jak mógł patrzyć na żołnierzy 13 pplot których likwiduje kpina z ludzi, poco chwali niewypałem"NSR" to na ich korzyść zabiera się etaty obecnie służącym żołnierzom PARODIA
gfvgvvb