UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
admin-Czy nie uważasz, że z tym naszym miejskim radiem EL trzeba coś zrobić?Mierną ramówkę mają, zero inwencji twórczej, byle było. Może jak KRRiT, zechce odebrać im koncesję, bo nie spełniają roli społecznej, zaczną działać?Nawet strona w internecie Radio EL, jest prostacka, z lat 90tych ubiegłego wieku. Apel do lokalnych dziennikarzy, miejcie wpływ na poprawę elbląskiej rozgłośni, bo odbierzemy im koncesję.
KRRiT