UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No to teraz czekamy na potknięcie politechniki i porażkę piotrcovii co jest bardzo realne i mamy 4 miejsce na koniec sezonu zasadniczego i przewagę własnego boiska w pierwszej rundzie, którą przeskoczymy a natępnie walka o medale. Powodzenia Dziewczyny. Pozdrowienia dla Kasi C.