UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

podpis - Trener chciał aby "ławka" też zagrała, aby wszyscy mogli zdobywać nowe doświadczenia, a kiedy lepiej jak w meczu ze słabszą drużyną? puknij się w łeb cieciu! Nie chcę uogólniać ale, Polakowi nigdy nie dogodzisz. ..

anonymous